شرایط و قوانین استفاده از خدمات دادیارمهر

 • کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های کاربردی دادیارمهر به‌دقت ملاحظه فرمایید.
 • ورود به وب‌سایت دادیارمهر هنگام استفاده از برنامه‌ریزی، پروفایل شخصی، طرح‌های موضوعی، چالش سحرخیزی، خرید کتاب و سایر محصولات موجود در فروشگاه و سایر خدمات ارائه‌شده توسط دادیارمهر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و محصولات دادیارمهر است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین دادیارمهر از سوی کاربر است.
 • لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.
 • مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دادیارمهر اقدام نماید.
 • با کاربرانی که به هر نحوی تلاش می‌کنند از خدمات برنامه‌ریزی و مشاوره رایگان دادیارمهر سوءاستفاده نمایند، برخورد خواهد شد و دادیارمهر خدمات خود را برای این کاربران به‌صورت یک‌طرفه قطع خواهد نمود.
 • دادیارمهر حق پیگیری قانونی را در مورد گروه یا فردی که با خدماتش اقدام به دریافت مبالغ از کاربران نمایند، برای خود محفوظ می‌داند و می‌تواند به‌صورت یک‌طرفه خدمات خود را برای آن کاربران قطع نماید. حتی اگر آن فرد یا گروه برای آن خدمت به دادیارمهر مبلغی را پرداخت نموده باشد.
 • روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. دادیارمهر به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد
 • در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 • در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای دادیارمهر محفوظ است. دادیارمهر در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت ما می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
 • کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل ثبت ، پیگیری و تحویل نخواهد بود.
 • سایت دادیارمهر ممکن است دارای لینک‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‌ها تحت کنترل دادیارمهر نیستند و سایت دادیارمهر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت‌ها شامل لینک‌های دیگری که ممکن است در این سایت‌ها باشد، ندارد. دادیارمهر این لینک‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‌ها به معنی تأیید یا هر نوع ارتباط ما با اداره‌ کنندگان آن‌ها نیست. سایت‌هایی که در آگهی‌ها یا صفحه‌های سایت دادیارمهر لینک می‌شوند را افرادی خارج از دادیارمهر اداره می‌کنند، بنابراین سایت دادیارمهر نمی‌تواند در مورد آن‌ها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می‌کنید که مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طریق ویروس یا فایل‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده‌ها و فایل‌های متعلق به سایت‌های لینک شده در سایت دادیارمهر باشد، خود بر عهده خواهید داشت.
 • کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتماً قوانین زیر را مدنظر داشته باشند:
 1. بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تأیید نخواهد شد و درنتیجه در سایت به نمایش درنخواهد آمد. با این‌حال، دادیارمهر هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشرشده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تأیید علمی و محتوایی درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.
 2. با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سؤال یا درخواست راهنمایی در این بخش جداً خودداری نمایید. برای مطرح کردن سؤالات خود از دیگر بخش‌های در نظر گرفته ‌شده در سایت استفاده نمایید.
 3. تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته‌شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
 4. کاربران ارسال‌کننده نظر، موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد، باعث عدم ‌تأیید نظر کاربر می‌شود.
 5. قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (اتاق فکر) متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تأیید نخواهند شد.
 6. تمام کاربران حق‌دارند نظرات خود را به‌شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به ‌دوراز واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا به وی هتاکی نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
 7. کاربران به‌هیچ‌وجه نباید در بخش نظرات، مبلغ “قیمت” را ثبت نمایند یا درباره قیمت اظهارنظر کنند.
 8. از بزرگنمایی یا اغراق درباره نقاط قوت یا نقاط ضعف مؤسسات و خدمات دیگر مؤسسات در نظرات خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به‌دوراز واقعیت تأیید نخواهد شد.
 9. “نام و نام خانوادگی” ارسال‌کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیرمجاز ارسال‌شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکرشده نباشند، تأیید نخواهند شد.
 10. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.
 11. تنها نظراتی که مرتبط با آزمون مربوطه باشد، تأیید خواهند شد. لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط خودداری نمایید.
 12. کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به‌هیچ‌وجه در سایت ثبت ننمایند. و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره آزمون جداً خودداری نمایند.
 13. ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، ازجمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است. لذا از ثبت این‌گونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خودداری نمایید.
 14. لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیرضروری در این بخش خودداری نمایند.
 15. لازم است کاربران نظرات خود را به‌صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره‌ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تأیید نظرات کاربران است.
 16. کاربران در نظر داشته باشند که دادیارمهر، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می‌داند. اما سایر ویرایش‌هایی که برای رعایت قوانین ذکرشده انجام می‌شود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.
 17. دادیارمهر نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه اطلاعات دقیق می‌کند و به‌ منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز ناشران و مؤسسات همکار استفاده می‌کند. لازم به ذکر است دادیارمهر تضمین نمی‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.
 18. وب‌سایت دادیارمهر هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‌های سایت خود و یا لینک‌های مرده نمی‌پذیرد. سرویس‌های سایت، آن‌گونه که هست ارائه می‌شود و سایت دادیارمهر تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.
 • کلیه محتویات سایت دادیارمهر، شامل قانون حق تکثیرشده و به سایت دادیارمهر تعلق دارد.
 • تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، دادیارمهر هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
 • دادیارمهر به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. اطلاعاتی که توسط دادیارمهر از شما به دست می‌آید، شامل اطلاعات پروفایل و اطلاعات برنامه‌ریزی درسی تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگر سازمان‌های آموزشی قرار نخواهد گرفت.
 • دادیارمهر در قبال موفقیت‌هایی که کاربران خود به دست می‌آورند، هیچ‌گونه حقی را برای خود قائل نیست و انتشار نام و مشخصات این داوطلبان تنها با رضایت و صلاحدید خود داوطلبان و به‌صورت داوطلبانه مقدور خواهد بود.
 • همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دادیارمهر ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولیدشده توسط دادیارمهر، جزئی از اموال دادیارمهر محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس تنها با ذکر منبع امکان‌پذیر خواهد بود و در غیر این صورت حق پیگرد قانونی برای دادیارمهر محفوظ است. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجادشده توسط دادیارمهر و علائم تجاری ثبت‌شده نیز در انحصار دادیارمهر است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره ‌برداری و استفاده از مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب‌سایت دادیارمهر و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده‌ کاوی، روبات، یا روش‌های مشابه مانند جمع‌آوری داده‌ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به‌صراحت برای دادیارمهر محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات دادیارمهر ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تأیید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی dadyaremehr.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‌های رسمی و تأییدشده در سایت، با شما تماس نمی‌گیریم. وب‌سایت دادیارمهر هیچ‌گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از dadyaremehr.com و همچنین، هیچ‌گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ‌گاه با این روش‌ها با شما تماس نمی‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‌توانند از آدرس‌های ذکرشده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.